MİSYONUMUZ
Bisiklet kullanıcılarına dünya standartlarında ürün ve hizmet sağlayarak, yüksek çevre bilinci ile birlikte sahip olduğumuz markalarımızı kalite ve güvenin sembolü yapmaktır.

Cycleurope Bisiklet San. ve Tic. A.Ş, kalite ve hizmet demektir. Cycleurope Bisiklet San. ve Tic. A.Ş’nin bisikletleri çevre ve insan sağlığı ön planda tutulduğundan, bisiklet üzerindeki tüm malzemeler çevre ve insan sağlığına uygun malzemelerden seçilir. Uygulanacak her yeni fikrin üretim sürecinde, her kademeden personel, ürün kalitesini istenilen seviyede tutma ve geliştirme konusunda doğrudan görev alır. Başlangıç seviyesinden, profesyonel bisikletlere kadar üretilen her tür bisiklet, belirlenmiş gereksinimleri karşılamak ve maksimum performansı sağlamak zorunluluğu taşır.
Tüm test ve muayeneler, uluslararası standartlar doğrultusunda gerçekleştirilir.
Bisikletlerin dayanma güçleri özel test cihazlarında sürüş şartları simüle edilerek Türkiye ve Avrupa’daki fabrikalarda denenir ve denetlenir.
Üretilen tüm bisikletler, hassas ayarları yapıldıktan ve tüm fonksiyonların doğru çalışması incelenip onaylandıktan sonra satışa sunulur.

Cycleurope Bisiklet San ve Tic A.ş.’nin bisikletlerinde “güvenlik” kriteri en önemli prensibimizdir. Kaliteli bisiklet üretimindeki lider konumunu sürdürmek için kaliteli ve zengin model çeşidiyle fonksiyonel üretim yapar. Tüketici haklarının korunması, bisiklet kullanım bilincinin ve bilgisinin yaygınlaştırılması için her türlü faaliyetini sürdürür.
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
ADRES : Fatih Mahallesi, Çamlık Caddesi No:13 Sarnıç, Gaziemir – İzmir

TELEFON : 0 232 464 06 74

FAX : 0 232 464 06 45